Sedye SistemleriAksesuar ve Diğer Ürünler

sedye1
LS 3010
Termal Sargı

Hastayı hipotermiden daha iyi koruyabilmek ve şok etkilerini azaltmak için LESS ‘TermalSargı’ geliştirmiştir. Sargı, hasta sedyeye yerleştirilmeden önce serilir ve daha sonra hasta sarılarak LESS bantlarla (pakette mevcut) sabitlenir. Termal Sargı, rüzgar, yağmur, toz, kar vb. lerinden de koruma sağlayacak baloncuklu plastikten yapılmıştır. Şeffaf malzeme aynı zamanda hastanın vücudu ve travma bölgesiyle olan görsel teması mümkün kılar.

sedye2
LS 3011
Termal Başlık

LESS Termal Başlık, hastanın kafasını kritik ısı kaybına karşı korur. Yenilikçi tasarımı başlığın kafa ve boyuna potansiyel olarak zarar verebilecek hareketlere gerek kalmadan bağlanmasını sağlar. Termal Başlık, rüzgar, yağmur, toz, kar vb.lerinden de koruma sağlayacak baloncuklu plastikten yapılmıştır. Şeffaf malzeme aynı zamanda hastanın kafa bölgesiyle olan görsel teması mümkün kılar.

sedye3
LS 3013
Taşıma Yeleği

LESS, Serbest El Sistemi (FHS) yeleği geliştirdi. Bu system, sedye taşıyıcıların engebeli arazilerde hasta taşırken ellerini serbestçe kullanabilmelerini mümkün kılar.Yükü, vücutta bulunan daha büyük kas gruplarına kaydırmak, hem yorgunluğu azaltır hem de hastanın daha uzak mesafelere taşınmasını mümkün kılar.

sedye1
LS 3030 01
Acil Durum Sedye Paketi

Her pakette;

  • 4 adet ambulans sedyesine 4 noktadan sabitlenmesini mümkün kılan, omuz askıları için delikli LESS sedye;
  • 4 adetTermakBaşlık;
  • 4 adetTermalSargı;
  • 2 adetTaşımaYeleği

bulunmaktadır.

sedye2
LS 3050
Triage Seti

Renkli triage bantları, büyük ölçekli kazalarda ve felaketlerde hastaları ayırma için kullanılan hızlı ve esnek bir çözümdür. Bir triage setinde 10x4 adet yansıtıcı triage bantı bulunur.
Less

 Less 
 

ALSEZ
Distributor
Certificate